A fiatalok is rapszodikusok

fgkalmiv_400x400.pngFelemásan szerepelnek a fiatalok is, nem csak a nagyok. Az EDS megszerezte első győzelmét a NextGen Series-ben, viszont elszenvedte első vereségét a az U-21 Premier Leagueben.

Az U-18-as gárda sem tudott győzni, hiába játszott remekül egy félidőn keresztül.

Az ifi BL-ben még 13-án látogatott a Fenerbahce Hydeba, ahol hiába vezetett, nem tudott győzni.

Így állt fel a csapat: Lawlor – Facey, Leigh, Evans, Kennedy- Plummer, Drury, Huws, Suárez – Hiwula, Pozo (Henshall 80.)

Közel két héttel később, most hétfőn volt a következő meccse az EDS-nek, az U-21 PL-ben. Erre a meccsre is rányomta a bélyegét a keddi Villa elleni ligakupa meccs, mivel a csapatból többen a felnőtt gárdával tréningeztek a meccs időpontjában. A tartalékos gárda ki is kapott a Fulhamtől.

Az összeállítás Johansen – Facey, Kennedy, Plummer, Helan – Henshall, Huws, Evans, Lopes – Pozo (Cole 69.), Nimely

Az U-18-as gárda sem tudta elkapni a Fulham fiataljait. A második félidőben nyújtott teljesítményükre nem lehetett panasz, de nem jött össze még a pontszerzés sem, a most debütáló, 14 éves Aaron Nemane gólja ellenére sem.

A fiatalok így álltak fel: Lawlor – Tattum, El-Fittouri, Swan (Murray 27.), Smith-Brown – Byrne, Horsfield, Hutton (Nemane 65.), Barker – Bytiqi, McHale (Jones 75.)