Kiadós megfázás a kijevi tavaszban

Nem sikerült jóra a tegnapi Európa Liga meccs. Minden nincs veszve, de majdnem…

Nehéz mit írni, várható volt ez az eredmény Mancini nagyon félt ettől a meccstől (van olyan amelyiktől nem fél?), a szokásos bunker taktikával állt fel a csapat. Igen, ez az a taktika, amivel a dobogóról is le fog táncolni a City pár héten belül…

A nagy hideg nem fogható a mutatott játékra, bár mondjuk, ha ukrán lennék biztos zavarna, hogy rohadt hidegben tíz óra után kéne meccsre menni, az is igaz, hogy a végén az eredmény tudtában, pár üveg vodkával elég jól érezhették magukat.

A Dinamo meg akarta nyerni a meccset, a City nem akart kikapni, ez sosem vezet jóra, az első félidőben Sevcsenkó megmutatta, nem felejtett el gólt lőni, sajnos ez sem hatott ébresztőlen, úgy látszik idegenben jó a 0-1…

A második félidőben sem pörögtek fel az események, viszont bejött Tévez Balotelli helyett (állítólag rosszul lett, allergiás tünetei léptek fel, valószínűleg a nagy hideg miatt), de ő sem pörgette fel az eseményeket, ehelyett a Kijev növelte előnyét, egy védelmi hiba után.

Az utolsó tíz percet megnyomta a City, de a kapkodás miatt nem sikerült komoly helyzetet kialakítani.