Egy gól és három pont a Wigan ellen

ali-al-habsi-007.jpgEgy nem túl élvezetes meccsen szerzett három pontot a csapat.

Egészen röviden ennyire lehetne összefoglalni a  tegnapi meccset.

A meccset Kolo Touré mellett nézte végig a lelátón Gordon Taylor, a profi játékosok szervezetének elnöke is, aki támogatásáról biztosította az elefántcsontpari játékost, kiemelve, hogy szerinte sem doppingolt.

A meccs végén Mancini is neki ajánlotta a győzelmet, és az egész csapat támogatásáról biztosította játékosát.

A lelátón – többek között — felbukkant még a City régebbi managere, Stuart Pearce aki jelenleg az angol 21-es válogatott vezetője, és Fabio Capello stábjának tagja.

És a nemrég első koncertjét adó Beady Eye két tagja, Liam Gallagher és Andy Bell is.

A meccs első húsz percét uralták a kékek, de nem vezetett eredménye. A harmincadik percben a Wigan hagyta ki talán az addigi legnagyobb helyzetet.

A 38. percben jött a gól, Al-Habszi gyakorlatilag bevédte Silva lövését.

Ezután Attwell játékvezető le is fújhatta volna a meccset, talán mindenikek jobb lett volna.

A második félidőben támadgatott a csapat, a Wigan erőlködött, de nem ment sokra.

Az 1-0 nem túl nagy életbiztosítás, bármikor egyenlíthet az ellenfél, a ráadásban az első premier ligás  Conor Sammon csaknem megtette.

Olyan volt ez a meccs mint egy hete a Fulham ellen, csak most a másik csapat nem tudott gólt lőni.

Megvan a három pont, ennyi. Gyerünk tovább!